دوربین مداربسته RASTER

دوربین با تفکیک ۷۰۰ خط افقی با لامپ اینفرا با قدرت ۵۰ تا ۷۰ متر روشنایی در شب با پایه varifocal همراه لنز ۲٫۸~۱۲ osd

-دوربین دید در شب با لامپ اینفرا RASTER مدل RS -233SH3

دوربین با تفکیک ۷۰۰ خط افقی با لامپ اینفرا با قدرت ۸۰ متر روشنایی در شب با پایه و لنز ۶ میلیمتری

دوربین دید در شب رستر raster مدل RS- 153SH3

دوربین های  مداربسته تحت شبکه  (IP)  ،نوع حرفه ای تری از دوربین های حفاظتی و امنیتی است که کیفیت بسیار بالایی دارد و به همان نسبت نیز پر هزینه می باشد .

شرکت ایمن پارسه نماینده فروش محصولات دوربینهای مداربسته RASTER دوربین با تفکیک ۷۰۰ خط افقی با لامپاینفرا با قدرت ۲۰ متر روشنایی در شب با پایه لنز ۳,۶ میلیمتر-همراه باOSD Men” Sony Super Had ccd 700 TVl 0 Lux osd menu,dwdr (digital wide dynamic) ,

شرکت ایمن پارسه نمایندگی فروش محصولات رستر RASTER دوربین با تفکیک ۷۰۰ خط افقی با لامپ اینفرا با قدرت ۴۰ متر روشنایی در شب با پایه لنز ۶یا ۳,۶ میلیمتر-همراه باOSD Menu

دوربین دید در شب دامraster مدلRS- 115SH

دوربین دید در شب رسترمدل RS- 110SH

دوربین Speed Dome Day/Night مدلRS-ST270C RASTER

 استراتژی بازار دوربین مدار بسته رستر

با توجه به نیازهای بازار و حفظ رابطه برد-برد به عنوان دستوالعمل، شرکت رستر به طور مداوم توجه خود را به گسترش و پیشرفت بازار، گسترش مشتریان آن سوی دریاها، افزایش اعتبار برند و شهرت خود، اختصاص داده است. با ارائه محصولات، خدمات و انگیزه بهتر، شرکت رستر-انگلستان و شرکای ما با یکدیگر رشد کرده و قدرتمند تر خواهند شد.

بازار درحال رشد یکی از مزیت ها شرکت رستر انگلستان به عنوان استراتژی برای دنبال کردن آن و تولید محصولات باکیفیت است.روش دیگر برای ایفای بهترین نقش در بازار این است که رضایت مشتریمانمان را جلب کرده و به نیازهای آن ها توجه کنیم. بنابراین در شرکت رستر تکنولوژی به مشتریان خدمات ارائه خواهد داد.استراتژی دیگری که توسط شرکت رستر دنبال می شود توسعه مشتریان آن سوی دریا، و افزایش اعبار برند و شهرت است.