فروش و نصب ویژه

لیست قیمت تلفن تماس:: ۰۹۱۳۱۰۰۶۰۲۷

فروش درب اتوماتیک

هدف اصلی شرکت ایمن پارسه ارائه محصولاتی با کیفیت متمایز از دیگر ارائه کننده گان می باشد.
ما در بهترین پرسنل جهت مشاوره ، فروش و نصب انواع درب اتوماتیک شیشه ای ، درب اتوماتیک پارکینگ و کرکره برقی به خدمت گرفته ایم. خدمات پس از فروش مناسب و گارانتی مدت دار محصولات از ویژه گی های بارز شرکت ایمن پارسه در در طی چند سال اخیر بوده است.
ایمن پارسه قادر به تامین نیاز های شرکت ها و سازمان های بزرگ در زمینه های مرتبط با درب اتوماتیک و کرکره برقی می باشد. در هر ساعت از شبانه روز اقدام به ارسال محصول درخواستی با رنج وسیع به سراسر ایران نماید.

درب شیشه ای اتوماتیک:
درب های شیشه ای هوشمند یکی از خدماتی است که در چندسال اخیر مورد توجه همه بیمارستان ها، سازمان ها، بانک ها و اساسا هر مکانی که نیاز به درب شیشه ای در ورودی خود دارد، قرار گرفته اند. ایمن پارسه نیز خدمات خود را برمبنای نیازسنجی های مشتریان خود ارائه می نماید. لذا تمرکز اصلی شرکت ایمن پارسه بر روی نصب و راه اندازی درب شیشه ای اتوماتیک (هوشمند) می باشد. ساختار اصلی این نوع درب ها را اپراتور، شیشه سکوریت، فریم و لَت ها (لنگه ها) متحرک تشکیل می دهند.
کیفیت درب های اتوماتیک شیشه ای برمبنای اپراتور آن سنجیده می شود که عمده هزینه صرف شده جهت خرید درب را شامل می شود. یکی از دلایل نامگذاری درب های شیشه ای هوشمند برمبنای اپراتور مورد استفاده در نصب آن، همین مسئله اهمیت اپراتور آن می باشد.
ایمن پارسه بر اساس کیفیت اپراتورها خدمات خود را در زمینه درب شیشه ای اتوماتیک کلاس بندی نموده است که در سه کلاس KABA, A, B, C طبقه بندی شده است.

کلاس A

اپراتور سوئیسی با گارانتی موتور ۵ سال، گارانتی قطعات ۴ سال و خدمات پس از فروش ۱۰ سال.

کلاس B

اپراتور ایتالیایی با گارانتی موتور ۴ سال، گارانتی قطعات ۳ سال و خدمات پس از فروش ۱۰ سال.

کلاس C

اپراتور چینی با گارانتی موتور و قطعات یک سال، خدمات پس از فروش ۲ سال.

کرکره برقی هوشمند:
ایمن پارسه در طی دوران فعالیت خود، همواره سعی کرده تا با ارائه‌ خدمات با مناسب‌ترین و منصفانه‌ترین قیمت، بطور همزمان رضایت هم مشتریان و هم همکاران خود را جلب کند. در همین راستا شرکت ایمن پارسه توانسته در کنار کاهش هزینه ها با انتخاب انواع تیغه، موتور و سایر اجزاء تشکیل دهنده کرکره برقی کیفیت مطلوبی را ارائه نماید که با شرایط اقلیمی کشور عزیزمان سازگاری دارد.
در کنار مشاوره تلفنی به تماس گیرندگان محترم،شرکت ایمن پارسه اطلاع رسانی از طریق تارنمای خود را به صورت جدی دنبال می کند و ابهامات در خصوص اصطلاحات رایج که در مورد کرکره برقی وجود دارد را برطرف ساخته است. کاربران ایرانی در فضای مجازی خصوصا در موتورهای جستجو کرکره هوشمند را با اصطلاحات مختلفی مانند کرکره اتوماتیک، درب کرکره ای برقی، کرکره برقی مغازه و یا فروشگاه جستجو می کنند که همه آن ها در واقع اشاره به یک نوع از خدمات ورودی اتوماتیک است. حال آنکه کرکره هوشمند را در ورودی پارکینگ، مغازه و یا کارخانه نصب کنند همه از یک نوع ساختار پیروی می کنند و تفاوت آن ها در جنس و نوع تیغه و موتور کرکره برقی خلاصه می شود.
جنس تیغه کرکره ممکن است گالوانیزه و یا آلومینیومی باشد و موتور ها نیز بر اساس شرکت سازنده و قدرت موتور برحسب نیوتن بر متر طبقه بندی می شوند. لازم به ذکر است تیغه کرکره نیز علاوه بر جنس آن بر اساس شرکت سازنده نیز طبقه بندی می شود مانند: تیغه بارزانته، تیغه ترک و … . شرکت ایمن پارسه برای راحتی در انتخاب و نیز ارتقاء کیفیت خدمات برای اولین بار خدمات کرکره برقی هوشمند خود را کلاس بندی کرده است که در ادامه آن را ملاحظه می نمایید.

کلاس A

تیغه کرکره ایتالیایی با گارانتی ۵ سال، موتور به انتخاب مشتری (توبلار، ساید) با گارانتی ۲۴ ماه، گارانتی سایر قطعات ۳ سال و خدمات پس از فروش ۱۰ سال.
‌‌
کلاس B

تیغه ترک با گارانتی ۴ سال، موتور به انتخاب مشتری (توبلار، ساید) با گارانتی ۱۲ ماه، گارانتی سایر قطعات ۳ سال و خدمات پس از فروش ۱۰ سال.

کلاس C

تیغه درجه یک ایرانی با گارانتی ۳ سال، موتور به انتخاب مشتری (توبلار، ساید) با گارانتی ۱۲ ماه، گارانتی سایر قطعات ۳ سال و خدمات پس از فروش ۵ سال.

درب اتوماتیک لولایی:

در زمینه درب پارکینگ اتوماتیک (هوشمند) ایمن پارسه با تجربه چندساله در نصب و راه اندازی انواع آن سلیقه مشتریان، سطح طبقاتی آنان را آنالیز و طبقه بندی نموده است. بر این اساس انواع جک بازویی از برندهای مختلف و قیمت های متفاوت بر مبنای رضایت کاربران کلاس بندی و عرضه می شوند. جک های اتوماتیک از برندهایی نظیر، بی اف تی (BFT)، لایف (LIFE)، فَک (FAAC)، جنیوس (GENIUS) و …در این کلاس بندی ها انتخاب شده اند که علاوه بر گارانتی بلند مدت از خدمات پس از فروش ۱۰ سال برخوردارند. در کنار کیفیت جک های اتوماتیک، شرکت ایمن پارسه با تخفیف های ویژه متناسب با شرایط بازار کار در راستای تحقق بخشیدن به هدف اصلی خود (مشتری مداری) تلاش می کند. در ادامه سه کلاس کاری (خدمات) مرتبط با درب اتوماتیک پارکینگ معرفی شده است. این نوع خدمات قالبا در ورودی هایی که نیاز به درب اتوماتیک دارند مورد استفاده قرار می گیرند.

کلاس A

جک بازویی ایتالیایی دولنگه با گارانتی ۵ سال موتور، گارانتی ۳ سال قطعات به همراه خدمات پس از فروش ۱۰ سال.
‌‌
کلاس B

جک بازویی از برندهای درجه یک چینی با گارانتی یک سال، خدمات پس از فروش ۲ سال.

کلاس C

جک بازویی از برندهای ایرانی با گارانتی و خدمات پس از فروش یک سال.

درب پارکینگ اتوماتیک ریلی:
درب ریلی را درب کشویی نیز می نامند، ایمنی آن نسبت به دربهای کرکره ای بیشتر است اما فضای بیشتری را اشغال می کند. امکان آنکه درب ریلی (کشویی) معمولی خود را به نوع اتوماتیک (هوشمند) تغییر دهید به راحتی و با هزینه کم امکان پذیر بوده و نیازی به تعویض درب نیست. اجزاء اصلی تشکیل دهنده دربهای ریلی مذکور، موتور مخصوص درب ریلی، دندان شانه ای، مدار کنترل (فرمان) و چشمی تشخیص مانع می باشد. با توجه به اینکه ورودی هایی که این نوع درب در آن نصب می شود معمولا کمتر باز و ببسته می شوند، لذا عمر مفید قطعات آن خصوصا موتور آن طولانی است.
ایمن پارسه با توجه به نیاز مشتریان خود بخشی از خدمات خود را بر روی نصب درب ریلی متمرکز ساخته است. برندهایی که جهت معرفی به مشتریان انتخاب شده اغلب از کشورهای اروپایی نظیر ایتالیا می باشد مانند فک، بی اف تی BFT و … شما در بخش درب ریلی اتوماتیک نیز امکان انتخاب سه کلاس مختلف از خدمات ایمن پارسه در این زمینه را دارید.

کلاس A

درب ریلی با موتور ایتالیایی دارای گارانتی موتور ۵ سال، گارانتی سایر قطعات ۳ سال و خدمات پس از فروش ۱۰ سال.
‌‌
کلاس B

درب ریلی با موتور ساخت ایران با گارانتی ۱۲ ماه و خدمات پس از فروش درب ریلی با موتور چینی همراه با گاررانی یک سال و خدمات پس از فروش ۲ سال.

کلاس C

درب رریلی با موتور ایرانی (فعلا قابل عرضه نیست).

راهبند اتوماتیک:
راهبند (راه بند) اتوماتیک یکی از اجزاء ججدایی ناپذیر در ورودی هایی است که نیاز به کنترل تردد لوازم نقلیه وجود داشته باشد. این نوع ابزاری کارآمد جهت کمک به امنیت مکان های مختلف است. اجزاء تشکیل دهنده راهبند اتوماتیک میله متحرک، موتور و مدار کنترل یا فرمان است. بوسیله ریموت های رادیویی با فرکانس ایمن امکان کنترل از راه دور راهبند وجود دارد. اندازه میلیه آن بین ۴ متر تا ۸ متر یا بیشتر امکان نصب دارد.
عمده ترین مکان هایی که این نوع راهبندها در آن نصب می شوند ورودی پارکینگ ها، مجتمع های مسکونی و نیز ورودی شرکت یا اداره می باشد. مهم ترین عامل در انتخاب یک راهبند خوب امکان بازوبسته شدن نامحدود آن و شرکت سازنده آن است. در حال حاضر اغلب شرکت های سازنده راهبند اتوماتیک برندهای خارجی مانند فک FAAC، بی اف تی BFT و … هستند اما در سال های اخیر برندهای ایرانی خوبی هم در بازار عرضه شده.
شرکت های خدماتی که عملیات نصب و راه اندازی و پشتیبانی راهبند های مذکور را انجام می دهند اغلب سازنده آن نیستند مانند شرکت ایمن پارسه که چندین سال است در زمینه نصب و تعمیر راهبند اتوماتیک فعالیت می کند. یکی از عواملی که بهتر است در مورد کیفیت راهبند بدانید سازگاری آن با شرایط محیطی منطقه ای است که مورد استفاده قرار می گیرد. تعجب نکتید چرا که عدم انتخاب راهبند خوب موجب خواهد شد که در مدت زمانی کوتاه اجزاء تشکیل دهنده آن فرسوده شده و بازدهی اولیه را نداشته باشد.
ایمن پارسه با کلاس بندی این نوع از خذمات خود امکان انتخاب بهترین نوع راهبند متناسب با بودجه, شرایط محیطی و سلیقه شما را فراهم ساخته است.

کلاس A

راهبند ساخت ایتالیا با گارانتی موتور ۵ سال و سایر قطعات ۳ سال و خدمات پس از فروش ۱۰ سال.
‌‌
کلاس B

راهبند ساخت ایران با گارانتی موتور ۲ سال و سایر قطعات ۳ سال و خدمات پس از فروش ۵ سال.

کلاس C

راهبند ساخت چین با گارانتی موتور ۱ سال و سایر قطعات ۲ سال و خدمات پس از فروش ۳ سال.